Kas īstenībā ir Dr. Haštags?

Dr. Haštaga autors un vienīgais tā atveidotājs ir bērnu un pieaugušo pasākumu vadītājs, bērnu grāmatu autors, pasākumu organizators un komiķis Rihards Čerkovskis.

"Ar bērnu pasākumu vadīšanu es nodarbojos no 15. gadu vecuma, nezinu, vai tas ir mans aicinājums, es to drīzāk sauktu par hobiju. Bērni ir forši, viņi ir atklāti, dzīvespriecīgi, izrāda savas jūtas, nedomā par to, kā izskatīsies citu acīs "ja matīsies kādā rotaļā".

Biju jau kādus gadus 10, kā bērnu ballīšu vadītājs, laikam biju izmēģinājis visus bērnu aktuālos tēlus, biju Spaidermens, Betmens, Vinnijs Pūks, pirāts, Šreks u.t.t. Neteikšu, ka šie visi tēli man bija jau apnikuši, drīzāk, likās, ka es tos kopēju, kas itkā nav slikti, bet dažbrīd paliek garlaicīgi. Gribējās radīt kaut ko oriģinālu, kaut ko tādu, kas vēl nav, kaut ko tādu, ko neviens nevarētu nokopēt. Spaidermenu Rīgā ir daudz, bet Dr. Haštags tikai viens. Man pašam ļoti patīk Haštaga tēls, viņš ir atvērts piedzīvojumiem, viņš saka ko grib, viņš ir impulsīvs, neprognozējams, un tieši tas viņu padara par tik ļoti jautru.

Kad vadu bērnu ballīti, svarīgākais man ir, lai bērni netikai lieliski pavada laiku izklaidējoties, bet arī pieverš uzmanību svarīgām lietām, taisot eksperimentus, es cenšos caur tiem bērniem iemācīt, ka smiekli ir vajadzīgi, ka mīlestība ir dzīves pamats, ka bez labestības neiztikt, es palīdzu bērniem ticēt brīnumiem, un tā arī ir Dr. Haštaga misija, bērnu balītes padarīt par jautrām, un brīnumainam." stāsta Rihards. 


 .